3
Alkoholista a családban
Sok ember van, akinek az életét megnehezíti valamelyik családtagja italozása. Csalóka dolog, hogy sok esetben éppen az italozók azok, akik vicceikkel, esetlenségükkel megnevettetnek sok mindenkit családi összejövetelek alkalmával. Sokaknak éppen ez a legkönnyebb feldogozás, hogy eltávolítsák maguktól ezeket a nehézségeket. Micsoda könnyű dolga van Tibi atyának erre a hullámra felülni... és milyen nehéz dolga van azoknak, akik a józanságot szeretnék, mint alternatíva "eladni" az embereknek. Sokan szégyellik és / vagy nem is mernek segítséget kérni. Reméljük ez egy hely lehet, ahol ők is segítséget kaphatnak...
Utolsó hozzászólás: 2017.09.19. 19:26 Hozzászólások száma: 3 Létrehozta: szaboelod 2017.09.12.

Keresés a fórumban

Listázás

halujawex

Jelentem Válasz erre

2 pont

Üdvözlöm a kezdeményezést. Az én ismerettsgéi körömben is sokan küzdenek ezzel a problémával. Vagy mert alkoholisták a szülei, vagy felnőőtként sem tud mit kezdeni a gyerekkori élményeival. Sokan nem is merik bevallani társaságban, hogy a hozzátartozói alkoholisták. Ha lehet, tényleg segítsünk...

yoyoboy

Jelentem Válasz erre

1 pont

Nagyon fontos téma. Én a gyerekeket, illetve gyerekkort érintő szempontokot látom a legfontosabbnak.

szaboelod

Jelentem Válasz erre

0 pont

szerintem is ennek van legnagyobb szerepe hosszú távon...