1
Alkoholista a családban
Azért gondoltam, hogy fontos ez a téma, mert sok ember van, aki szülei italozásától nem tud élni, aki felnőtt korára sem tud mit kezdeni a sérüléseivel. Szégyellik a dolgot, és nem mernek segítséget kérni. Gondoltam, ha beszélünk róla, változtathatunk ezen. Tapasztalatok, tanácsok, meglátások?

Kategóriák:

Utolsó hozzászólás: 2017.11.14. 09:49 Hozzászólások száma: 3 Létrehozta: forumstarter 2017.11.10.

Keresés a fórumban

Listázás

halujawex

Jelentem Válasz erre

0 pont

Valóban nagyon fontos, hogy még akkor segítséget kapjanak a gyerkőcök, amikor épp a "sűrűjét" kanalazzák. Legalábbis így felnőtt fejjel, emlékszem, mennyire szükségem lett volna rá. Köszönöm a témafelvetést!

yoyoboy

Jelentem Válasz erre

0 pont

Saját tapasztalat, hogy szégyelljük magunkat minden nap, minden ígéret után, ha azt nem sikerült betartani. A család által kikényszerített absztinencia nem tartós, sőt a yoyo effektusnak köszönhetően egyre rosszabb ivási szakasz kezdődik, újabb lelki teherrel növelve.

yoyoboy

Jelentem Válasz erre

0 pont

Saját tapasztalat, hogy szégyelljük magunkat minden nap, minden ígéret után, ha azt nem sikerült betartani. A család által kikényszerített absztinencia nem tartós, sőt a yoyo effektusnak köszönhetően egyre rosszabb ivási szakasz kezdődik, újabb lelki teherrel növelve.